Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)
Systemy aluminium

Stawiamy na najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów.

 

Aluminium jest idealnym materiałem do okien, drzwi, drzwi przesuwnych i ogrodów zimowych.

Aluminium jest wytrzymałe, nie pęka, nie wypacza się ani nie odbarwia. Wymaga minimalnej konserwacji i daje maksimum bezpieczeństwa. Asortyment naszych konstrukcji, które wykonujemy z systemów: Reynaers,  ALUPROF, ALIPLAST, YAWAL może być stosowany w nowych budynkach, jak i do renowacji. Wszystkie produkty dostępne są w różnych stylach i bogatej palecie kolorów. W ciągu ostatnich lat na całym świecie wzniesiono tysiące budynków przy użyciu systemów aluminiowych. Nasze referencje obejmują projekty począwszy od budynków mieszkalnych i biurowych, centrów handlowych, hoteli, szpitali, i centrów administracyjnych po szkoły, garaże i indywidualne rezydencje. Mamy nadzieję, że dadzą się Państwo zainspirować naszymi osiągnięciami.

  

Konstrukcje okienno-drzwiowe

Systemy okienno-drzwiowe umożliwiają wykonanie trwałych i estetycznych konstrukcji ślusarki aluminiowej. W zależności od potrzeb proponujemy profile nieizolowane termicznie (konstrukcje wewnętrzne) oraz izolowane termicznie w grupie materiałowej 2.1 oraz 1.0. Głębokość zabudowy od 45mm - 100mm, w przypadku konstrukcji przesuwanych do 155 mm. Jako wypełnienie konstrukcji można zastosować standardowe zespolenie szyb, a także wszelkie dostępne na rynku wypełnienia z ograniczeniem grubości pakietu ( jest to zależne od systemu w jakim wykonana będzie cała konstrukcja).

 

Oferujemy szeroką gamę kolorów. Profile są malowane proszkowo lub anodowane. Posługujemy się paletą RAL, COATEX (Reynaers), paletą powłok drewnopodobnych, oraz powierzchni anodowanych.

 

Wszystkie konstrukcje wyposażone są w renomowane okucia firmy np. GEZE , DORMA, ROTO, WALA i równoważne.

 

Zalety konstrukcji aluminiowych to:
 

 • trwałość
 • duża wytrzymałość
 • szeroka paleta kolorów
 • izolacyjność termiczna
 • dźwiękochłonność

   

Fasady słupowo-ryglowe

 Ściany osłonowe stworzono stosownie do wymogów współczesnej architektury. W zależności od potrzeb można wybrać system fasadowy we wszystkich wersjach estetycznych. Wszystkie systemy są ze sobą kompatybilne, co pozwala na bezproblemowe zastosowanie systemów okienno - drzwiowych, ściennych, dachowych w celu stworzenia całościowych rozwiązań, co daje projektantom swobodę projektowania.

 

Fasady występują w grupie materiałowej 2.1 oraz 1.0, występuje również  jako EI 30 i EI 60. Kolorystyka oraz możliwości wypełnień nie różnią się od stolarki okienno - drzwiowej.

 

Zalety konstrukcji aluminiowych to:
 

 

 • trwałość
 • duża wytrzymałość
 • szeroka paleta kolorów
 • izolacyjność termiczna
 • dźwiękochłonność
        
Ogrody zimowe, świetliki

W naszej ofercie znajdują się także ogrody zimowe i świetliki. W opracowaniu konstrukcji opieramy się na rozwiązaniach renomowanych i przede wszystkich doświadczonych firmy takich jak : Reynaers, Aliplast, TS.

 

Ogrody zimowe to inwestycja zwiększająca wartość nieruchomości, podnosi jej prestiż, ale przede wszystkim umila pobyt w pochmurne dni dając możliwość delektowania się krajobrazami na zewnątrz. Świetliki w połaci dachowej pozwalają doświetlić wnętrze pomieszczenia, a nocą podziwiać urokliwe niebo.

 

Zalety konstrukcji aluminiowych to:
 

 • trwałość
 • duża wytrzymałość
 • szeroka paleta kolorów
 • izolacyjność termiczna
 • szczelność
        

 

Konstrukcje p.poż

Firma Wintech jest producentem konstrukcji p.poż EI 15, EI 30, EI 60. W ofercie mamy konstrukcje stałe oraz drzwi zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Jako wypełnienie stosujemy szkło EI z możliwością zespolenia ze szkłem z powłoką niskoemisyjną umożliwiającą uzyskanie dobrej izolacyjności cieplnej. Jako wypełnienie można zastosować także elementy nieprzezierne.

 

   

Konstrukcje całoszklane

Proponujemy Państwu konstrukcje całoszklane nadające wnętrzu przestrzeń oraz ekskluzywny wygląd. Oferujemy okucia o wykończeniu w anodzie naturalne, stal nierdzewna mat i połysk oraz mosiądz. Jako wypełnienie stosujemy głównie szkło hartowane bezbarwne lub ornament gładki a także matowe np. SATINOVO.
Współpracujemy z firmą, która wykonuje szkła na indywidualne zamówienia piaskowane, trawione, grawerowane, ze zdjęciem itp. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wyszukane wizje Inwestora.

  

KONTAKT Z NAMI

ul. Kamienna 15
Police, zachodniopomorskie 72-010
Tel.:

Rzetelna firma

Partnerzy handlowi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami systemów okiennych i drzwiowych (PVC: VEKA, KBE; ALUMINIUM: Reynaers, ALUPROF, ALIPLAST, YAWAL), zapewniając naszym klientom wysoką jakość oferowanych produktów.